• Lalka Barbie Color Reveal Neon Tie-Dye Duży zestaw

Symbol: GXP-845702
Wiek Od 0 lat
Brak towaru
290.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Barbie Color Reveal Neon Tie-Dye Duży zestaw

Zestaw prezentowy do farbowania ubranek Barbie Color Reveal Neon Tie-Dye zapewnia zabawę pełną niezwykłych odkryć dzięki 50 niespodziankom. W opakowaniu znajdziesz lalki Barbie i Chelsea Color Reveal pokryte neonową farbką, ponad 35 akcesoriów do studia mody, białe ubranka do farbowania oraz zestaw farbek i przyborów do farbowania pozwalający tworzyć własne stylizacje dla lalek Barbie i Chelsea. Wśród dodatkowych niespodzianek są piesek Color Reveal, funkcje zmiany koloru i frotka dla dzieci do pofarbowania i noszenia. Magiczną transformację możesz powtarzać wiele razy - farbka w zestawie jest zmywalna, więc możesz wciąż od nowa tworzyć kolorowe stroje. Ubierz lalki Barbie i Chelsea we własnoręcznie ozdobione kreacje, które możesz uzupełnić wyjątkowymi kolorowymi akcesoriami. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Dzięki 50 niespodziankom zestaw do farbowania ubranek Barbie Color Reveal Neon Tie-Dye zapewnia zabawę pełną niezwykłych odkryć.
  • Po otwarciu opakowania znajdziesz lalki Barbie i Chelsea Color Reveal, pieska Color Reveal i wszystko, czego potrzebujesz do farbowania i stylizowania ubranek dla obu lalek.
  • Aby odsłonić wygląd lalki lub zwierzątka, wypełnij tubkę ciepłą wodą, włóż lalkę lub figurkę do środka i poruszaj nią - woda zmieni kolor, dając magiczny efekt!
  • Otwórz torebki-niespodzianki, aby odkryć 4 ubranka do pofarbowania, pakiet Magiczna modowa niespodzianka z 4 kolejnymi ubrankami do spersonalizowania, frotkę, zestaw do farbowania z 3 buteleczkami zmywalnej farby i 35 akcesoriów.
  • Włóż pakiet Magiczna modowa niespodzianka do wody, aby odkryć 4 ubranka do personalizacji - wszystkie 8 ubranek i frotkę można farbować!
  • Aby zacząć farbowanie, wyciśnij farbkę na ubranka, popsikaj wodą z dołączonej butelki, poruszaj nimi za pomocą przyrządów, a potem wyjmij i umieść na stanowisku do suszenia. Tworzenie własnych strojów dla Barbie i Chelsea jest takie proste!
  • Rozwieś ubranka na 2 manekinach oraz wieszakach, aby podziwiać swoje barwne projekty. A potem przygotuj z ubranek i akcesoriów stylizacje dla lalek Barbie i Chelsea.
  • Jeśli chcesz zacząć od nowa, upierz pofarbowane ubranka i frotkę, a wrócą do oryginalnego koloru. Tę niesamowitą transformację możesz powtarzać wiele razy, aby rozwijać swój styl i wyrażać siebie.
  • Chcesz odkryć jeszcze więcej niespodzianek? Użyj zimnej wody, aby wciąż od nowa aktywować funkcje zmiany koloru.
  • Dzięki tak wielu elementom ten zestaw do zabawy Barbie to świetny prezent dla dzieci w wieku od 4 lat - szczególnie małych projektantów i wielbicieli kreatywności!
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie