Lalka Metoo to wspaniały pomysł aby obdarować Malucha w każdym wieku. To wyjątkowa kolekcja przytulanek, stworzona z myślą o beztroskich chwilach dzieciństwa.

Świat usłyszał o Metoo®, gdy powstała seria ANGELA, a wraz z nią lalka z uszkami w szarej sukience. Od tej pory lalki uszatki zagościły w dziecięcych pokojach na wielu kontynentach. Po serii Angela pojawiła się kolekcja Keppel z pluszowymi lalkami: PANDĄ i KOALĄ oraz Króliczkami Tiramisu. 

Przytulanki od Metoo® pokochały dzieci, ale również ich rodzice za piękne wzornictwo i za piękne wykonanie, za to, że są miłe, mięciutkie i pięknie wyróżniają się na tle innych zabawek. Cechuje je najwyższa jakość wykonania z użyciem atestowanych materiałów, potwierdzona certyfikatami.

Dzięki szerokiej gamie modeli wchodzących w skład kolekcji, znajdziemy zabawki w  wielu pięknych odsłonach, jako śpiące uszatki, plecaczki czy też przytulanki z wizerunkiem misia koali, pandy, jelonka lub króliczka.

Lalki Metoo to urocze pluszowe towarzyszki zabaw i snu dla Waszych pociech. Mogą one stanowić również ozdobę dziecięcej kołyski, łóżeczka lub wózka ale również dziecięcego pokoju ponieważ występują w różnych rozmiarach - od kruszynek po giganty.
Świat Lalek METOO to radosna, tęczowa kraina gdzie spełniają się marzenia wszystkich dzieci. Każda z tych wyjątkowych przytulanek może stać się ulubioną lalą z dzieciństwa, nieodłączną towarzyszką zabaw i snu oraz powierniczką najskrytszych sekretów. 
Wykonane z najlepszej jakości materiałów, spełniają najsurowsze wymagania dla zabawek przeznaczonych dla dzieci dlatego lalka Metoo może być prezentem nawet dla noworodków.

Zapraszam do zakupu najpiękniejszych lalek na świecie i mam nadzieję, że pokochacie je tak samo jak ja i moja wnusia:)KRÓLICZEK METOOPLECAK METOO - KOALAPLUSZOWA SARENKA METOOJEDNOROŻEC Z WIANUSZKIEM