MIKOŁAJKI - któż z nas nie czekał na prezent, który Rodzice wkładali do buta, skarpety czy też pod poduszkę. Nie musiał być duży, ważna była pamięć i czas magicznego oczekiwania czy napewno Mikołaj o nas nie zapomniał:)
Dzisiaj przekładamy tą tradycję na nasze dzieci, które pieczołowicie w przeddzień Mikołajek czyszczą swoje buty, czekając na niespodziankę.
Co w takim razie kupić?
Klocki to zawsze hit prezentowy! Bez problemu możemy znaleźć odpowiednie dla każdego dziecka, bez względu na wiek czy upodobania. Klocki nie tylko wspierają rozwój motoryki małej ale również ćwiczą wyobraźnię i kreatywność.
Dla młodszych dzieci odpowiednie będą klocki LEGO z serii DUPLO, które mają większy rozmiar i łatwiej je utrzymać w ręku. Z tradycyjnych klocków LEGO, dużą popularnością cieszą się zestawy z serii FRIENDS dla dziewczynek czy CITY dla chłopców, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Większość chłopców uwielbia majsterkowanie. Producenci zabawek przygotowali różnego rodzaju zestawy narzędzi, które pozwalają na super zabawę w małego majsterkowicza nie tylko włączając do zabawy rodziców ale także rówieśników.
Dziewczynki uwielbiają zajęcia kreatywne dlatego ogromną radość sprawi im stworzenie własnych niepowtarzalnych szminek, gdzie z pomocą podręcznika przejdą cały proces tworzenia pomadek i błyszczyków krok po kroku i odkryją tajemnice kosmetyków.
Większość dziewczynek, naśladując swoje Mamy uwielbia bawić się zabawkowymi kuchniami czy małymi straganami. Dlatego warto na mikołajkowy prezent dokupić akcesoria takie jak owoce, warzywa, czy zestaw produktów do wypieków tortu i babeczek. Takie zabawki pozytywnie wpływają na rozwój każdego dziecka bez względu na wiek.
Wśród propozycji dla dziewczynek nie może oczywiście zabraknąć lalek, od tych tradycyjnych bobasów np. Baby-Annabell po te bardziej młodzieżowe np. L-O-L-Surprice, które podbijają serca dziewczynek na całym świecie!
Zapraszamy do naszego sklepu Time for Kids, gdzie z pewnością każdy znajdzie odpowiedni prezent dla swojej pociechy!!!

1.Zestaw-Malego-Majsterkowicza

2. DUPLO-WOZ-STRAZACKI

3. CITY-BULDOZER-BUDOWLANY

4. Studio-Dekoracji-Crea-Idea-Clementoni

5. L-O-L-Surprise-Remix