"BABY SHOWER" to coraz bardziej popularne party, które podobnie jak Walentynki czy Halloween przyszło do naszego kraju zza oceanu. Zwyczaj ten wcale nie jest taki nowy - znany był już w XVIII w., w krajach anglosaskich, gdzie kobiety spotykały się w kameralnym gronie, w domu ciężarnej. Przyszła Mama "zalewana" była nie tylko prezentami ale również radami innych mam. Stąd też wzięła się nazwa.
"Bocianowe party" to wspaniała okazja do spędzenia miłych chwil z najbliższymi i celebrowania tego wyczekiwanego dnia przyjścia na świat maluszka, tym bardziej, że każdy z zaproszonych gości napewno nie zapomni o wyjątkowym prezencie:) No właśnie, czym obdarować przyszłą Mamę i przyjście na świat małego człowieczka?
Napopularniejszym prezentem bez wątpienia, są ubranka jednak coraz większą popularnością cieszą się kocyki z naturalnej bawełny często robione ręcznie, z wyhaftowanym imieniem dziecka.
Nowo narodzony maluszek w szybkim tempie stanie się ciekawskim niemowlęciem, którego fascynuje cały otaczający świat. Dlatego warto kupić coś, co pozwoli na poznawanie otoczenia i pierwszą zabawę.
Na szczególną uwagę zasługują karuzele do łóżeczka,pozytywki oraz nocnelampki.

Wspaniałym prezentem będą również maty edukacyjne, 
dzięki którym maluszki rozwijają motorykę ciała np. chwytanie, obracanie się.

EDUKACYJNA-MATA

Prezent nie musi kosztować fortuny, można przecież kupić miękką książeczkę do kąpieli, skarpetki, czapeczkę czy 
grzechotkę.

Kupując prezent na "Baby Shower" nie można też zapomnieć o młodej mamie. Napewno przydadzą się jej akcesoria, które pomogą przy opiece nad maluszkiem. Elektroniczna niania czy popularny Szumiś, to prezenty, dzięki którym mama napewno poczuje się bezpieczniej.

SZUMIŚ-LUCAS


"Baby Shower" nie może obyć sie bez kwiatów. W miejsce tradycyjnych bukietów, coraz częściej wybieramy Flowerboxyktóre przybierają różne formy: od okrągłych pudełek po ozdobne koperty i  motylki.

FLOWERBOX-MOTYLEKTe kolorowe pudełka pełne kwiatów to wspaniały dodatek do prezentu a także do wystroju dziecinnego pokoju - będą cieszyć nas swym urokiem dłużej niż tradycyjny bukiet:)