• O nas

"Dzieci chowane bez pieszczoty są jak kwiaty hodowane bez słońca"

                                                                           Alfred de Musset

...dlatego naszym   celem  jest  rozpieszczanie naszych Milusińskich i sprawianie aby uśmiech jak najczęściej pojawiał się na ich małych twarzyczkach.

To właśnie zabawka jest nieodłączną i niezbędną częścią dzieciństwa, która bez względu na to jaką posiada formę i do jakiej zabawy została stworzona, jest dla dziecka żródłem radości.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki dla każdej grupy wiekowej - od grzechotek, gryzaków, lalek po gry, samochody, hulajnogi. Posiadamy szeroką gamę zabawek edukacyjnych i interaktywnych, klocków, puzli, rowerków i chodzików. Mamy również ciekawe propozycje dla miłośników zabawek drewnianych czy też zabawy w piasku i ogrodzie.

Nasz sklep internetowy pozwoli zabieganym Rodzicom, Dziadkom, Ciociom i Wujkom, na chwilę wytchnienia i relaksu podczas poszukiwania wyjątkowych i wymarzonych zabawek dla swoich pociech. 

Zwracamy szczególną uwagę aby oferowane przez nas produkty były bezpieczne i wysokiej jakości, dlatego znajdziecie Państwo w naszym sklepie zabawki znanych i sprawdzonych producentów.

Nasz sklep internetowy pracuje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Oryginalny(1).png

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny