• Zegarek Tobi Fioletowy

Symbol: GXP-796164
Brak towaru
253.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Smartwatch Tobi 2 doskonale łączy innowacyjne funkcje smartwatcha z osobowością zabawnego robota! Najmłodsi mogą rywalizować ze sobą w grach z innymi robotami Smartwatche Tobi 2, bawić się zaawansowaną grafiką i robić fajne zdjęcia za pomocą aktywowanego ruchem aparatu selfie!

Dzięki ponad 100 wyrazom twarzy Tobi 2 Robot Smartwatch jest pełen postaci, a dzieci mogą wchodzić w interakcje z wieloma czynnościami tego zabawkowego smartwatcha. Zawiera sterowaną gestami funkcję inteligentnego selfie, dzięki której mogą robić zdjęcia sobie i swoim przyjaciołom za pomocą machnięcia ręką, zanim spersonalizują je za pomocą dekoracyjnych naklejek! Co więcej, ta niesamowita pamięć pozwala na przechowywanie do 3000 zdjęć lub 30 minut wideo!

Tobi 2 Robot Smartwatch wyposażony jest w kalkulator, stoper, minutnik, budzik, kalendarz i ma ponad 50 tarcz zegarka. Ponadto gra bezprzewodowa umożliwia granie w trybie wieloosobowym z innym robotem Smartwatch Tobi 2, a całkowicie nowy ulepszony interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemniejsze i łatwiejsze. Tymczasem kontrola rodzicielska umożliwia ustalanie limitów czasu przed ekranem i zatwierdzanie łączności bezprzewodowej.

Wiek od 6 lat
Wymiary 27.94 x 13.67 x 6.99 cm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie