• NUK 256439 Niania elektroniczna ECO CONTROL AUDIO DISPLAY 530D

Symbol: 776870
440.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 509764917

Zostaw telefon
Niania elektroniczna NUK Eco Control Audio Display 530D:
• cyfrowa niania elektroniczna z wyświetlaczem
• tryb Eco minimalizuje promieniowanie o wysokiej częstotliwości w pokoju dziecka oraz służy do oszczędzania energii
• cyfrowa technologia FHSS - stabilny sygnał, transmisja bez zakłóceń, czysty dźwięk
• dwukierunkowe przekazywanie głosu - możliwość uspokojenia dziecka
• nocne światełko; kołysanki; funkcja przywołania
• zasięg do 250 m na zewnątrz i do 40 m w zamkniętych pomieszczeniach
• do 18 godzin pracy, przenośny odbiornik

W stałym kontakcie z dzieckiem
Gdy Wasze dziecko śpi, macie nareszcie chwilę, żeby odpocząć lub zająć się innymi sprawami. Abyście mogli być spokojni o swoje dziecko, NUK opracował elektroniczną nianię, na której możecie w pełni polegać. Niania NUK Eco Control Audio Display 530D sprawia, że możecie słyszeć, co dzieje się w pokoju dziecka. Ma niski poziom promieniowania oraz ograniczone przesyłanie sygnału i zużycie energii w trybie Eco. To skuteczna, prosta w użyciu niania, która ma wiele dodatkowych funkcji. Abyście nie martwili się o dziecko, gdy nie jesteście razem z nim.
Ochrona przed promieniowaniem i bezpieczeństwo dziecka
Nowa cyfrowa niania NUK posiada tryb Eco, który zmniejsza promieniowanie w pokoju dziecka, gdy dziecko śpi. Gdy tryb Eco jest aktywny, w pokoju dziecka nie jest emitowane żadne promieniowanie o wysokiej częstotliwości, a dziecko tym samym nie jest narażone na niepotrzebny elektrosmog. Funkcja Full-Eco Control zapewnia stałą kontrolę połączenia między aparatami, co oznacza, że możecie być pewni, że gdy dziecko zacznie płakać, połączenie zostanie przerwane lub odbiornik znajdzie się poza zasięgiem, niania to zasygnalizuje. Mniejsza ilość promieniowania oznacza również mniejszy pobór prądu.
Wysoka jakość transmisji
Niania NUK Eco Control Audio Display 530D wykorzystuje cyfrową technologię FHSS*, która umożliwia stabilne przekazywanie dźwięku bez żadnych zakłóceń. Niania ma zakres do 250 m na zewnątrz i do 40 m w zamkniętych pomieszczeniach. Dźwięk przekazywany jest dwukierunkowo, co umożliwia uspokojenie dziecka - krystalicznie czysty głos rodzica przekazywany jest prosto do pokoju dziecka.
Przydatne funkcje
Niania elektroniczna NUK Eco Control Audio Display 530D posiada też inne przydatne funkcje. Niania posiada wgrane 4 kołysanki oraz uspokajające naturalne dźwięki - można włączyć je zarówno na nadajniku dla dziecka, jak i z odbiornika dla rodziców. Delikatne nocne światełko uspokaja dziecko w ciemności. Funkcja przywołania na nadajniku pozwala na szybkie zlokalizowanie odbiornika dla rodziców, w przypadku gdyby gdzieś się zapodział. Odbiornik dla rodziców może być używany bezprzewodowo, dzięki temu, że może być zasilany sieciowo (przy użyciu załączonego zasilacza) lub z baterii wielokrotnego ładowania (w zestawie).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny