• Klocki City 60347 Sklep spożywczy

Symbol: GXP-825282
Wiek od 6 lat
Brak towaru
259.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Zestaw konstrukcyjny LEGO City 60347 Sklep spożywczy (404 elementy)

W zestawie LEGO City Sklep spożywczy (60347) dzieci znajdą wszystko, czego potrzeba do kreatywnej zabawy. W zabawkowym sklepie można znaleźć różnego rodzaju produkty. Zestaw zawiera również samochód elektryczny, wózek widłowy i wózek na zakupy. Dzieci mogą połączyć model sklepu z innymi zestawami LEGO City za pomocą płyt drogowych, aby zabawa była jeszcze lepsza. Wśród pięciu dołączonych minifigurek jest znany z serialu LEGO City Adventures pan Reklama.

Dla chłopców i dziewczynek w wieku od sześciu lat
Ten zestaw LEGO City zawiera proste instrukcje, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie złożyć własną zabawkę LEGO albo zaprosić przyjaciół i członków rodziny do zabawy w budowanie.

Dzieci odkrywają świat przez zabawę
Dzięki zestawom LEGO City dzieci znajdą się w samym środku akcji. Pełne realistycznych pojazdów, szczegółowych budowli i inspirujących postaci zestawy zachęcają do ciekawej zabawy w odgrywanie scenek z życia codziennego.

 • Zestaw ze sklepem spożywczym dla dzieci w wieku od sześciu lat.
 • Zestaw LEGO City Sklep spożywczy zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują do kreatywnej zabawy w sklep: zabawkowy samochód elektryczny, wózek widłowy, wózek na zakupy oraz pięć minifigurek.
 • Zestaw z zabawkowym sklepem - dzięki zestawowi LEGO City Sklep spożywczy (60347) dzieci w wieku od sześciu lat mają okazję do nieograniczonej, kreatywnej zabawy.
 • Co jest w pudełku? - wszystko, czego pociechy potrzebują do zbudowania zabawkowego sklepu, samochodu elektrycznego i wózka widłowego. W komplecie są też płyty drogowe LEGO i pięć minifigurek, w tym pan Reklama z serialu LEGO City Adventures.
 • Elementy i funkcje - dzieci mogą przewozić skrzynki za pomocą wózka widłowego, układać towary, zapełnić pojemnik recyklingowy i połączyć model z innymi zestawami LEGO City za pomocą płyt drogowych.
 • Prezent dla kreatywnych dzieci - zestaw LEGO City ze sklepem spożywczym będzie wspaniałym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek w wieku od sześciu lat.
 • Mnóstwo miejsca do zabawy w sklep - po złożeniu model sklepu spożywczego ma ok. 11 cm wysokości, 36 cm szerokości i 13 cm głębokości.
 • Ciekawe akcesoria dla minifigurek LEGO - zestaw Sklep spożywczy zawiera wózek na zakupy, rybę, chleb oraz różne owoce i warzywa.
 • Do zbudowania i zabawy - ten zestaw LEGO City zawiera proste instrukcje budowania wszystkich dołączonych zabawek LEGO.
 • Nauka podczas zabawy - budynki, pojazdy i postacie z zestawów LEGO City zachęcają dzieci do pomysłowej, kreatywnej zabawy, która rozwija ważne życiowe umiejętności i pozwala nabrać więcej pewności siebie.
 • Gwarancja jakości - wszystkie elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością.
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie