• Figurka Lightyear Buzz Astral z plecakiem odrzutowym Światła i dźwięki Figurka Deluxe 30 cm

Symbol: GXP-839190
Wiek od 4 lat
Brak towaru
282.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Odkryj przygody w stylu filmu Buzz Astral wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń Zurgiem aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta duża figurka Buzza Astrala ma na sobie kombinezon Strażnika Kosmosu Alfa oraz plecak odrzutowy. Napełnij kanister wodą i załaduj do plecaka, a potem załóż go na plecy Buzza i rozłóż skrzydła na pełną szerokość 24 cm, aby przygotować się do lotu. Gdy podniesiesz Buzza, aktywują się światełka i dźwięki, a z tyłu plecaka uniesie się opar, który nadaje realizmu bohaterskiej zabawie. Zabawa jest jeszcze większa dzięki wyjątkowym światełkom i dźwiękom inspirowanym niesamowitymi przygodami z filmu animowanego. Ta autentyczna figurka wysokiej jakości ma prawie 30 cm wysokości i 12 punktów zgięcia umożliwiających ustawianie w różnych pozach i odtwarzanie dynamicznej akcji z filmu. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody, konflikty i pracę zespołową znane z filmu Buzz Astral wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza Astrala (ok. 30 cm) z plecakiem odrzutowym i autentycznymi detalami.
  • Napełnij kanister wodą i załaduj do plecaka, a potem załóż go na plecy Buzza, dołóż hełm i odleć, aby zobaczyć, jak z tyłu plecaka unosi się opar, i podkręcić realizm zabawy dzięki światełkom i dźwiękom.
  • Figurka jest dobrze dopasowana do małych rączek, pozwalając dzieciom odtwarzać dynamiczne sceny i popisowe ruchy dzięki 12 punktom zgięcia, autentycznym detalom oraz realistycznym światełkom i dźwiękom.
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu, aby stworzyć kolekcję dużych figurek. Na nowo przeżywaj kosmiczne filmowe przygody! Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Buzz Astral z plecakiem odrzutowym to doskonały prezent inspirowany filmem, dla wielbicieli figurek i fanów Buzza Astralaod 4 roku życia.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie